Strona główna- Aktualności- Oferta pracy
12 lipca 2011

Oferta pracy

fot. Małgorzata Fedas

W zwiazku z realizacją projektu Porozumienie Karpackie „Karpaty Naszym Domem” aktywnym partnerem dialogu obywatelskiego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 5.4.2) poszukujemy koordynatorów regionalnych do prowadzenia punktów konsultacyjnych projektu w województwach: śląskim, małopolskim i podkarpackim.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.

  1. współtworzenie i aktualizację bazy organizacji pozarządowych w polskich Karpatach oraz rekrutacja nowych członków do Porozumienia Karpackiego;
  2. rekrutację uczestników szkoleń (Uniwersytet Karpacki, Szkoła Karpackich Liderek, e-leraning) i pomoc w organizacji szkoleń, konferencji, wizyt studyjnych i spotkań grup roboczych;
  3. wsparcie działań promocyjnych w ramach projektu oraz na rzecz Porozumienia Karpackiego, opracowanie bazy sponsorów i pozyskiwanie sponsorów w poziomie lokalnym i regionalnym;
  4. doradztwo dla organizacji pozarządowych i samorządów lokalnych w zakresie Konwencji Karpackiej, wsparcie prac grup roboczych ds. Konwencji Karpackiej;
  5. opracowywanie raportów kwartalnych ze swoich działań (do raportu należy dołączyć plan działania punktu konsultacyjnego oraz listę NGO korzystających z konsultacji)

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego związanego z pracą na w/w stanowisku (ewentualnie ostatni rok studiów),
  • znajomości regionu, inicjatyw, organizacji działających na danym obszarze,
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • komunikatywności, umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • biegłej znajomości pakietu biurowego Office (Word, Excell, PowerPoint, Access)
  • umiejętności wykorzystywania Internetu jako narzędzia informacji i promocji.

Mile widziane:

  • doświadczenie we współpracy z samorządami i NGO z regionu karpackiego,
  • znajomość zagadnień związanych z budowaniem partnerstw,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów i promowaniu przedsięwzięć,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 30 miesięcy,
  • osobisty rozwój w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość współdziałania w zespole ludzi z pasją,
  • satysfakcję z udziału w działaniach zmierzających do zrównoważonego rozwoju polskich Karpat.

Prosimy o przesłanie CV (najlepiej w formacie Europass) i krótkiego uzasadnienie aplikowania na tą pozycję (w treści maila) do dnia 20 lipca br. na adres e-mail: biuro@porozumieniekarpackie.pl. W tytule e-maila prosimy wpisać: Koordynator regionalny. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Ekopsychologia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."